Blog Beauty Day 2017 Post O Wyjeździe

Dwa wrażliwce na Blog Beauty Day

Życie jest zabawne. Jeszcze się na dobre nie rozkręciłyśmy, a już rozniosło się wśród krewnych i znajomych Królika, że Aga i Karolina wiedzą co nieco o kosmetykach i rzecz poszła w świat. Już jej chyba nie odkręcimy.

Blog jeszcze nie był live, a my już zdążyłyśmy być prelegentkami na poznańskim Forum Kobiet (wyszła całkiem fajna prezentacja, którą gdzieś tu też z czasem damy, jak ogarniemy się technicznie). A teraz będziemy również wraz z innymi kosmetycznymi dziewczynami gościć na Blog Beauty Day, który organizowany jest w ramach największych w Polsce targów branży kosmetycznej i fryzjerskiej.

Dni Look and beautyVision również mają miejsce w czarującym mieście doznań… Tak więc jeśli macie czas w ten nadchodzący weekend 22-23 kwietnia, to koniecznie wpadnijcie do Poznania. Będzie okazja pogadać o trudnym życiu wrażliwca, wymienić się próbeczkami i doświadczeniami, a po godzinach wypić piwo gdzieś na Starówce. Poznań jest tylko jeden!

Co prawda na poznańskich targach byłyśmy obie już nie raz, ale tym razem w zupełnie innej roli, więc… cieszymy się ogromnie. Program zapowiada się super interesująco! Jako włosomaniaczka (i wielbicielka oleju arganowego!) cieszę się zwłaszcza na show Moroccanoil, bo to kosmetyki przemyślane i z solidnym składem.

Poza tym oczywiście czekam na pokaz z udziałem modeli na wózkach inwalidzkich i z zespołem Downa, organizowany przez fundację Nigdy nie jest za późno. Oby więcej takich inicjatyw!

No i pociąga mnie perspektywa spacerku wśród ponad 400 stoisk różnych marek. Świetna okazja, by dowiedzieć się, co w trawie piszczy w świecie pielęgnacyjnym, bo przyznam się, że w te klocki lepsza jest Aga 🙂

Wrażliwce zwykle należą do typów zachowawczych (przed użyciem jakiegokolwiek mazidła najpierw je wąchamy, testujemy na rękach, na żuchwie, na koleżance, czytamy skład pięć razy, stwierdzamy, że jednak nie dzisiaj, wąchamy raz jeszcze, rozważamy pro i kontra… rozumiecie…), ale i tak zawsze lubimy się czymś zainspirować. A nuż ta następna tubka to właśnie ten kosmetyk, na który czekamy całe życie???

A tu zdjęcia z poprzedniej edycji targów… uwielbiam tę atmosferę w poznańskim MTP!! Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!!

Karolina

Całe życie walczę z trądzikiem różowatym. Na szczęście dzięki właściwej pielęgnacji udało mi się go plus minus rozłożyć na łopatki. Na tym blogu zdradzam wszystkie moje pielęgnacyjne tajemnice. Nadstaw ucha :)

 • Ja mam nadzieję, że spotkanie się uda 🙂 Trochę się stresuje ale to taka pozytywna energia 🙂 Dojeżdżam z dosyć daleka i obawiam się że nie zdołam ogarnąć tych wszystkich stoisk 😛

  • Aga

   Oby się udało, oby! My wprawdzie lokalne, ale też pracujemy nad jakimś wydajnym systemem zwiedzania, żeby jak najwięcej zobaczyć 🙂 Jeśli będziesz potrzebować pomocy na miejscu, chętnie podpowiemy np. gdzie dobrze zjeść 😛

 • ewamakeup123

  Byłam i niby fajnie bo mają sporo fryzjerstwa, ale wciąż mają te same oklepane
  marki. Ja najbardziej lubię Targi Beauty Days
  w Ptak Warsaw Expo. Mają dużo firm o których istnieniu nie miałam
  pojęcia i do tego jeszcze firmy z zagranicy . Do tego gwiazdy, celebryci i
  ostatnio nawet był koncert Edyty Górniak. To największe i najpiękniejsze targi
  na jakich byłam 😊