BLOG BEAUTY DAY – Targi BeautyVision LOOK 2018 w Poznaniu

targi-beautyvision-look-dwa-wrazliwce-post

Czy bywacie na targach kosmetycznych? Przypominam – targi kosmetyczne to takie miejsce, gdzie w ciągu 2-3 dni, najczęściej w weekend, w jednym miejscu spotykają się przedstawiciele rozmaitych firm kosmetycznych i fryzjerskich, rozstawiają swoje stoiska i zaczynają emitować czar 😀

KOCHAMY targi branżowe, a jeszcze bardziej kochamy specjalne spotkania dla blogerów w czasie ich trwania. Oprócz tego oczywistych bonusów, jak np. gadżety od sponsorów, udział w konkursach i możliwość spotkania blogerów ze swojej niszy, udział w Targach Beauty LOOK ma inne zalety. Ale po kolei.

Czy warto zgłosić się na Blog Beauty Day?

Jak wspominałam – karmią nas, poją kawą, traktują jak VIPy, prezentują paczki z produktami od sponsorów, oprowadzają – serio, mam kontynuować? 🙂 Blog Beauty Day to sposób na zwiedzenie targów na wypasie. Dostajesz bezpośredni kontakt z markami, możesz porozmawiać z nimi osobiście nie odstawiając tańca “jestem blogerem, serio, porozmawiajmy”!

Co więcej, przez cały dzień mogłyśmy korzystać ze specjalnego pomieszczenia, w którym oprócz przekąsek i napojów można było zostawić swoje rzeczy i zakupy. Jeśli ktoś kiedyś wziął udział w jakichkolwiek ciekawych targach, zwłaszcza w chłodnej porze roku, wie jaki to skarb móc zostawić płaszcz, kilo swetrów i szalików oraz ciężkie zakupy gdzieś i spokojnie sobie pozwiedzać.

No brainer.

 

Czy warto odwiedzić Targi BeautyVision LOOK?

Są większe. Są bardziej prestiżowe. Są droższe. Ale właśnie większa kameralność targów w Poznaniu jest w naszej ocenie ich największą zaletą. Najwięksi gracze w branży i ciekawe nowości i tak będą (serio – z interesujących nas firm brakowało tylko InSightu – nieładnie!), a przynajmniej nie ma poczucia totalnego duszenia się jak sardynki w puszce. Owszem, było sporo ludzi, ale było można oddychać i nie trzeba było dopychać się łokciami do każdego stoiska.

Nic też nie pobije wyboru produktów i promocji cenowych dostępnych na Targach, a jeśli doliczyć do tego multum darmowych próbek i specjalnych okazji, to właściwie nie ma się nad czym zastanawiać. Dodam, że promocje i oferty dotyczą wszystkich, nie tylko blogerów, a wstęp jest wolny, więc jest to tak zwana sytuacja win-win 😀

Odwiedzamy Targi BeautyVision LOOK co roku, co samo w sobie jest już pozytywną recenzją. Jeśli kochacie kosmetyki, nowinki branżowe, pięknie przeprowadzone pokazy i ogólną atmosferę kosmetycznej wyjątkowości, spotkajcie się z nami za rok, na pewno będziemy!

 

 

Wrażliwce polecają też: